Evde Kolye Taşı Ayıklama İşi

Evde Kolye Taşı Ayıklama İşi

Taşlı kolyeler kadınlar için geçmişten günümüze modası geçmeyen bir aksesuar çeşididir. Profesyonel firmaların yanı sıra artık ev hanımları da evlerinden kolye yapıp pazarlayabiliyorlar. Fakat gerek kolye taşları, gerekse zinciri derken ev hanımları için bir miktar sermaye gerektiren külfetli bir iş olabiliyor. Profesyonel firmalar aldıkları kolye siparişlerini yetiştirmeye çalışırken, bir yandan da sipariş ettikleri kolye taşları karışık renkte ve boyda geldiği için bunu ayıklamakla zaman kaybetmek istemiyorlar. Bu bağlamda bizlerle irtibata geçerek kolye taşı ayıklayabilecek kişiler aramaktalar. İş oldukça basit. Firmaların evinize getirdiği taşları renklerine göre ayıklayacaksınız, eğer boyut farkı varsa renklere ayırdıktan sonra da bir ayıklama yapmalısınız. Günde ortalama 25 kg lık çuvalın içindeki taşları ayıkladığınız takdirde bunun getirisi size ayda 1800 TL olacaktır. Taşlar ağır olduğu için 25 kg kotası koyuluyor.

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?

Firmalarımıza internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına E- mail adresinizi  yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size dönme ihtimali o kadar yükselecektir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümün kullanabilirsiniz .

ÖNEMLİ NOT :   Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için  telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rahatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz. Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız.

KAYNAK : MEMUR-PERSONEL.INFO

İLGİLİ YAZILAR

Bitcoin Kazanma Rehberi | Ayda 1500 TL Garant... Bitcoin, yeni çağın sanal para biri...
29 Milyon Ev Kadını Ekonomiye Katkı Sağlayaca... Türkiye Bilişim Derneği işinden uza...
Evde Kına Paketleyerek Para Kazanın Evde Kına Paketleyerek Para Kazanın...