Tekirdağ Polisevi İşçi Alım İlanı

TEKİRDAĞ ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
POLİSEVİ MÜDÜRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 09 Haziran 2016
Yayınlanma Tarihi : 31 Mayıs 2016

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; GENEL ŞARTLAR :

1- Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl/Şube Müdürlüklerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

2- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında, bir sonraki işgünü başvurular kabul edilmektedir.

3- Talep sayısının üç katından fazla başvuru olması halinde, 16/06/2016 tarihinde saat 09:30 da TEKİRDAĞ Polisevi Toplantı Salonunda Noter kurası yapılacaktır.

4- Noter sonucuna bağlı olarak başvuru sahipleri için yapılacak yazılı ve/veya sözlü sınavın yeri ve tarihi talebi veren Kamu Kurumu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Bu durumda öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısının 3 katı kadar asıl ve yedek aday, doğrudan kurayla belirlenir.

5- Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı ve/veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

6- Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

7- Öncelik hakkına sahip olanlardan başvuruda bulundukları sürekli ve geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde, mücbir sebepler dışında icabet etmeyen sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar; öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

8- Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

ÖZEL ŞARTLAR:

1- Hijyen Eğitimi Belgesine sahip olmak

2- İşe alınacak kişilere asgari ücret ödenecektir.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Garson (Servis Elemanı)

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Önlisans

Kura Bilgileri

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
TEKİRDAĞ POLİSEVİ TOPLANTI SALONU 16.06.2016 09:00 – 10:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : ERTUĞRUL MAH.İSKELE CAD TEKİRDAĞ
SÜLEYMANPAŞA
TEKİRDAĞ / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 7
Çalışma Şekli Daimi / Tam Süreli

İLGİLİ YAZILAR

Tarım İşletmeleri Genel Müd. 140 İşçi Alımı... TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜ...
Kırklareli Emniyet Müdürlüğü İşçi alımı... Kırklareli Emniyet Müdürlüğü Polis ...