Karadeniz Üniversitesi Sözleşmeli Personel alımı

Karadeniz Üniversitesi Sözleşmeli Personel alımı

Karadeniz Üniversitesi Sözleşmeli Personel alımı yapacaktır.İlana başvurmak isteyenler aşağıdaki detayları inceleyelbilirler.


Üniversitemiz Farabi Hastanesi Bashekimliginde 657 Sayılı Kanunun 4/B maddesi, 06.06.1978 tarihli ve 7/15454 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yururluge konulan esaslar ile ek ve degisikliklerine gore istihdam edilmek uzere, asagidaki belirtilen unvanlarda, yazılı veya sozlu sınav yapılmaksızın “Lisans” 2016 KPSS (B) grubu sınavi ile (KPSSP3) puan türü, “Ortaogretim/Onlisans” 2014 KPSS (B) grubu sınavi ile (KPSSP94) puan türü esas alınarak sıralama ile alım yapilacaknr.

GENEL ŞARTLAR

  • 1. Başvuracak adaylar 657 sayılı kanunun 48.maddesinde belirtilen şartlara haiz bulunmaktadır.
  • 2.Adaylar mezuniyetine gore 2016 KPSS Lisans (B) grubu ve 2014 KPSS Ortaogretim/Onlisanstls) grubu smavma girmis bulunrnalidrr.
  • 3. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmalan gerekmektedir.
  • 4.Müracaatların gazatede yayımlandığı gunu izieyen 15 gun içinde mesi saati bitimine kadar Üniversitenin Personel Daire Başlanlığına  http://www.ktu.edu.tr/personel-tumduyuru web adresinden temin edilecek omek basvuru dilekcesi ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Dairesi Baskanhgma elden yapilmasi gerekmektedir.Posta ile yapilan miiracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.
  • 5.Sonuclar ilgili KPSS Puan tiirii siralamasi dikkate almarak basvuru bitim tarihini takip eden 15 giln icerisinde http://www.ktu.edu.tr/personel-tumduyuru adresinde  yaymlanacaktir.

Daha Detaylı bilgi için ilan kılavuzunu kullanınız. KILAVUZ

İLGİLİ YAZILAR

Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel a... Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli ...

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir