Kırıkkale Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü İşçi alımı

KIRIKKALE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

KIRIKKALEİL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 19 Aralık 2016
Yayınlanma Tarihi : 09 Aralık 2016

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

1-Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinden/Hizmet Merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

2- Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

3- Kura Tarihi: 29.12.2016 tarihi Saat 10.00’da GIDA TARIM VE HAYVANCILIK İL MÜD. Fabrikalar Mah. Kayseri Yolu Cad.No:109-111 adresi Toplantı Salonunda Noter huzurunda Kura çekilecektir.

4- Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

5-Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

6- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

7 -İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

8 – Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.

9- Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.

10- Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

11-Kamu kurum ve kuruluşlarının Daimi veya Geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Tarım İşçisi (Tarla Ürünleri) Pratikten

Kura Bilgileri

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
GIDA TARIM VE HAYVANCILIK İL MÜD.( Toplantı Salonu) 29.12.2016 10:00 – 11:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : GIDA TARIM VE HAYVANCILIK İL MÜDÜRLÜĞÜ
71100 KIRIKKALE MERKEZ
KIRIKKALE / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :DELİCE, KESKİN, KIRIKKALE MERKEZ, SULAKYURT, BAHŞİLİ, BALIŞEYH, ÇELEBİ, KARAKEÇİLİ, YAHŞİHAN

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Tam Süreli

İLGİLİ YAZILAR

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İşçi alım... YALOVA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜ...
Ankara Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd. Eski Hü... OSTİM HİZMET MERKEZİ İL GIDA, TA...
Diyarbakır Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd. Eng... DİYARBAKIR ÇALIŞMA VE İŞKURUMU İL M...

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir