Borusan Personel alımı 2017

BORUSAN OTOMOTIV PERSONEL ALIMI YAPIYOR!

Borusan Otomotiv insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Borusan Otomotiv personel alımı yapıyor. Borusan Otomotiv iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz?

Borusan Otomotiv iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Borusan Otomotiv eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Borusan Grubunun bir parçası olan Borusan Otomotiv 1984 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu zamanlarda az sayıda personeliyle faaliyetlerini sürdüren firma bugün yüzlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Otomotiv sektörünün önemli firmalarından birisi olan Borusan Otomotiv personel alımı yapmaya devam ediyor. Bünyesinde Bmw, MINI, Land Rover gibi büyük  markaları barındıran Borusan Otomotiv ülkenin her noktasında hizmetlerini devam ettirmektedir. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya başvurularınızı yapabilirsiniz. Ayrıntıları aşağıdadır;

ADAYLARDA ARANACAK ÖZEL KOŞULLAR

Borusan Otomotiv İnsan Kaynakları

Borusan Otomotiv çalışanları temsil ettikleri seçkin markaların bir parçası olduklarını her zaman hissederler. Üretken, yenilikçi ve çevreye saygılı bir dünya yaratma arzusu içindeki yüksek motivasyonlu personel, son derece modern ve en üst standartlardaki çalışma ortamlarına sahiptir. Şirket de personelinin beklentilerini gözeterek, yaşam standartlarını arttırmaya çalışır.

Borusan Otomotiv, Yetkili Satıcılar ve Yetkili Servisler teşkilatında görev alan 1000’e yakın çalışana birer birey olarak önem verilir. Perakende satış ve satış sonrası hizmetinde 30 yıllık tecrübesi ile Borusan Otomotiv, Yetkili Satıcılar ve Yetkili Servisler, iyi eğitimli ve yetkin teknik personel kadrosuyla Türkiye’nin otomotiv sektörünün en kaliteli teknik desteğine sahip, öncü bir gruptur.

Başvuru için :


http://www.kariyer.net/borusan-grubu-is-ilanlari-c8526-p33404/

 

İLGİLİ YAZILAR

Güvenlik Görevlisi alımları 2018 GÜVENLIK GÖREVLISI ALIMLARI 2018 G...
Türk Standartları Enstitüsü 40 Personel Alaca... TSE Personel Alım İlanı Türk Stan...
Türkiye Geneli 2301 Şöför Alımı Yapılacak... Türkiye Geneli 2301 Şöför Alımı Y...

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir