Manisa Yunusemre SYDV Personel Alımı 2017

Büro Görevlisi İşe Alım Talebi Son Başvuru : 13.01.2017
İl MANİSA İlçe YUNUSEMRE Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak.(Buna ilişkin olarak transkript belgesi veya M.E.B. bünyesinde yada bu bakanlığın izni ile açılmış kurslardan alınan sertifikaya sahip olmak.)
– En az 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının örgün eğitim fakültelerinden mezun; öncelikli olarak Sosyal Hizmetler bölümü olmak üzere, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümleri, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik(PDR) Bölümlerinin herhangi birinden lisans diplomasına sahip olmak.
– B sınıfı ehliyet sahibi olup aktif araç kullanıyor olmak.
– Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
– A-Özel Şartlar;1-En az 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının örgün eğitim fakültelerinden mezun; öncelikli olarak Sosyal Hizmetler bölümü olmak üzere, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümleri, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik(PDR) Bölümlerinin herhangi birinden lisans diplomasına sahip olmak.

2-ÖSYM tarafından yapılan 2015 veya 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavında (KPSS) P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak.

3-Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak.(Buna ilişkin olarak transkript belgesi veya M.E.B. bünyesinde yada bu bakanlığın izni ile açılmış kurslardan alınan sertifikaya sahip olmak.)

4-B sınıfı ehliyet sahibi olup aktif araç kullanıyor olmak.

5-Başvuru tarihinden itibaren son 1yıl Yunusemre ilçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. (Bu durum İlçe Nüfus Müdürlüğünden alınacak belge ile belgelendirilecektir.)

6-Sosyal İletişim becerisine sahip olmak. (Kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip, dezavantajlı gruplarla çalışabilecek nitelikte olmak.)

7-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut, akıl hastalığı veya engeli bulunmamak,

8-Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak ve tutuma sahip olmak.

9-1(Bir) Erkek Büro Görevlisi personeli istihdam edilecektir.

İLGİLİ YAZILAR

Antalya Kepez SYDV Personel Alımı Antalya Kepez SYDV Personel Alımı...
Şanlıurfa Suruç SYDV Personel Alımı Şanlıurfa Suruç SYDV Personel Alı...
Malatya Kuluncak SYDV Personel alımı Malatya Kuluncak SYDV Personel al...

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir