Sabancı Holding Personel alımı 2017

SABANCI HOLDING PERSONEL ELEMAN ALIMLARI 2017

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş., Türkiye’nin en büyük topluluklarından biri olan Sabancı Topluluğu’na bağlı şirketleri temsil eden ana şirkettir.

Sabancı Topluluğu’nun temel ilgi alanları Türkiye’nin hızla büyüyen sektörleri olan finansal hizmetler, enerji, çimento, perakende ve sanayidir. Sabancı Topluluğu şirketleri faaliyet gösterdikleri sektörlerin lideri konumundadır. Sabancı Holding’in kendi hisselerinin yanı sıra 12 iştirakinin hisseleri de Borsa İstanbul’da (BİST) işlem görmektedir.

Sabancı Topluluğu’na bağlı şirketler 16 ülkede faaliyetlerini sürdürmekte ve ürünlerini Avrupa, Orta Doğu, Asya, Kuzey Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’nın çeşitli bölgelerinde pazarlamaktadır. Sabancı Topluluğu, sahip olduğu saygınlık ve marka imajı, güçlü ortaklıkları ve Türkiye piyasaları hakkındaki bilgi ve deneyimi sayesinde ana faaliyet alanlarında büyümüş ve Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağlayan önemli bir güç haline gelmiştir. Sabancı Holding’in uluslararası iş ortakları arasında, konularında dünyanın önde gelen isimleri Ageas, Aviva, Bridgestone, Carrefour, Citi, E.ON, Heidelberg Cement ve Philip Morris yer almaktadır.

Sabancı Holding personel eleman alımları 2017 da hızlı bir şekilde yapılacak ve birçok kişi işe alınacaktır. Bu alımlar hangi pozisyonlarda yapılacak diye merak edenler için birkaç ve en çok tercih edilen pozisyonları altta verdik.

  • GENEL BAŞVURU – TÜRKİYE GENELİ,
  • BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİSİ – TÜRKİYE GENELİ,
  • MUHASEBE OPERASYON UZMANI,
  • BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMANI,
  • SATIŞ DANIŞMANI,
  • MALİ İŞLER MEMURU,
  • ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ.

Sabancı Holding personel eleman alımı iş ilanları 2017 da bu pozisyonlarla ağırlıklı olacak yapılacak olup, bu alımların haricinde de birçok alım bulunmaktadır. Bu pozisyonlar hangileri olduğunu öğrenmek, yukarıda verdiğimiz tüm ilanların tek tek detaylarını öğrenmek ve başvuruda bulunmak için aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilirsiniz.

https://www.sabanci.com/tr/insan-kaynaklari/is-basvurulari/is-basvurulari/i-2758

İLGİLİ YAZILAR

Güvenlik Görevlisi alımları 2018 GÜVENLIK GÖREVLISI ALIMLARI 2018 G...
Türk Standartları Enstitüsü 40 Personel Alaca... TSE Personel Alım İlanı Türk Stan...
Rekabet Kurumu Uzman Yardımcısı Alımı Rekabet Kurumu Uzman Yardımcısı A...