Samsun Büyükşehir Belediyesi Eski Hükümlü İşçi Alımı

watch

http:/lindvallskaffe.se SAMSUN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

opções binárias vale a pena SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ (SASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ)
Son Başvuru Tarihi : 15 Mart 2017
Yayınlanma Tarihi : 06 Mart 2017

http://winevault.ca/?perex=opzioni-binarie-chiusura-anticipata Genel Şartlar ve Notlar

get link TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE

forex cambi tempo reale : Talebe kişisel durumu Eski Hükümlü/TMY olanlar müracaat edebilir. Noter tarafından kura çekimi 23.03.2017 tarihinde Samsun 4. Noter huzurunda saat 10.00 da çekilecektir. .

mujer busca hombre chubut İsteyenler kura çekilişini izleyebileceklerdir.Kura sonucu belirlenen asil ve yedek adayların listesi, istenen belgeler ve mülakat tarihi İlgili kamu kurumu tarafından adaylara tebliğ edilecektir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayım tarihten itibaren 10 gün içerisinde Kuruma şahsen müracaat ederek veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

http://podzamcze-dobczyce.pl/index.php/restauracja/assets/css/assets/js/custom.js Gerçeğe aykırı belge yada beyan verenlerin başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve ilgili kamu kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere ayrı bir liste halinde kamu kuruluşuna gönderilecektir. .

get link Noter huzurunda çekilen kurada belirlenen asil ve yedek adaylara İlgili kamu kurumu tarafından tebligat yapılacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.

http://poloclubmiddennederland.nl/agenda Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvuru alınır.Kuraya tabi bu talebe şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı adresler dikkate alınır.

hombre virgo soltero skişe

İLGİLİ YAZILAR

Söğüt Belediyesi Geçici İşçi Alımı BURDUR ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜ...
Erdek Belediyesi Geçici İşçi Alımı Erdek Belediyesi Geçici İşçi Alım...
Geçit Belediyesi İşçi Alımı Erzincan Çalışma ve İŞ Kurumu İl Mü...

Yorum Yap

follow url E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir