Türkiye Belediyeler Birliği Personel alımı

follow url TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİ

go to link PERSONEL ALIM İLANI

http://www.lahdentaiteilijaseura.fi/?siftifkar=bin%C3%A4ra-optioner-sverige-skatt&1a4=3e 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak 01.09.2009 tarihinde yürürlüğe giren Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre; Birliğimiz bünyesinde istihdam edilmek üzere aşağıda unvanları belirtilen pozisyonlara 20 adet sürekli (daimi) işçi statüsünde nitelikli personel alımı yapılacaktır.

come simulare opzioni binarie A. GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

mujer a los 30 soltera enter site 1) S on başvuru tarihi itibariyle ÖSYM tarafından yapılan ve geçerliliği devam eden Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) Lisans Mezunları için KPSS P3, Ön Lisans Mezunları için KPSS P93 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak,

single jenter а“б‘stfold click 2) Askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak (erkek adaylar için),

watch opcje binarne wyniki 3) Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmamak,

click binaire optie brokers nederland 4) Yurt içi ve yurt dışı seyahat etmesinde herhangi bir engeli bulunmamak.

D. BAŞVURU

Başvurular; talebin ilanından sonra 22-31 Mart 2017 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlükleri’ne şahsen veya elektronik ortamda “www.iskur.gov.tr” internet adresi üzerinden yapılacaktır.

E. BAŞVURU SONUÇLARININ DEĞERLENDİRİLMESİ

Başvurular sonucunda şartları sağlayan adaylardan, KPSS puan esasına göre en yüksek puan alandan başlamak üzere son başvuru tarihini izleyen günden itibaren beş iş günü içinde, sınav yapılmak üzere Türkiye İş Kurumu tarafından gönderilir ve sınav bu listeler üzerinden yapılır.

F. SINAV VE SONUÇLARININ DEĞERLENDİRİLMESİ

Sınav sonuçlarının değerlendirilmesi Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre yapılacaktır.

G. SONUÇLARIN İLANI

Kazanan adaylar başarı sırasına göre asil ve yedek liste olarak Birliğimiz internet sitesinde ilan edilecek olup, ayrıca adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Daha detaylı bilgi için Tıklayın.

İLGİLİ YAZILAR

Subaşı Belediyesi Personel alımı Subaşı Belediyesi Personel alımı ...
Kavaklıdere Belediyesi İşçi Alımı Kavaklıdere Belediyesi İşçi Alımı...
Damal Belediyesi İşçi Alımı Damal Belediyesi İşçi Alımı ARDA...

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir