1. Motorlu Piyade Tugay Komutanlığı İşçi Alımı

SAKARYA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

1 NCİ MOTORLU PİYADE TUGAY KOMUTANLIĞI KIŞLA GAZİNA MÜDÜRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 15 Mayıs 2017
Yayınlanma Tarihi : 05 Mayıs 2017

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE ***ORTAÖĞRETİM DÜZEYİNDEKİ EĞİTİM KURUMLARINDAN HERHANGİ BİRİNDEN MEZUN OLMALARI GEREKMEKTEDİR***Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

– Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

– Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSS P94 puan türünden en az 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir

– Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu?vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

– Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

– Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. – Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

– Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

– İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

– Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

1. Motorlu Piyade Tugay Komutanlığı İşçi Alım İlanı

1. Motorlu Piyade Tugay Komutanlığı İşçi Alım İlanı

İLGİLİ YAZILAR

Sahil Güvenlik Komutanlığı 155 Subay ve Astsu... Sahil Güvenlik Komutanlığı, Devlet ...
Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Uzman E... T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI JANDARMA...
Milli Savunma Bakanlığı Astsubay Alımı 2017... DIŞ KAYNAKTAN SÖZLEŞMELİ BANDO SINI...

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir