Et ve Süt Kurumu İşçi alımı

ÇANKAYA HİZMET MERKEZİ

ET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 24 Mayıs 2017
Yayınlanma Tarihi : 15 Mayıs 2017

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE

  • NOTER KURASI 31.05.2017 GÜNÜ SAAT 11.00’DE SİNCAN ET KOMBİNASI MÜDÜRLÜĞÜ’NDE YAPILACAKTIR.
  •  AĞIR VE TEHLİKELİ İŞLERDE ÇALIŞABİLİR OLDUĞUNU SAĞLIK RAPORU İLE BELGELEMEK.
  • BULAŞICI HASTALIĞI BULUNMAMAK.
  • SAĞLIK KURULU RAPORU SINAVI KAZANANLARDAN İSTENECEKTİR.
  • MEB, ESK VE İŞKUR TARAFINDAN DÜZENLENEN ET İŞÇİLİĞİ VE KASAPLIK EĞİTİMİNDEN (SEKAP) SERTİFİKA SAHİBİ OLMAK VEYA KASAPLIK KONUSUNDA USTALIK VEYA KALFALIK BELGESİNE SAHİP BULUNMAK VEYA ET ENDÜSTRİSİ ÖĞRENİMİ GÖRMÜŞ OLMAK.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

– Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

– Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

– Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

İLGİLİ YAZILAR

Et ve Süt Kurumu Sivas İşçi alımı Et ve Süt Kurumu Sivas İşçi alımı...

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir