İŞ Bankası Güvenlik Görevlisi alımı 2017

İş Bankası zaman zaman resmi sitesinde yayımladığı duyurular ile farklı pozisyonlarda personel alımı yapıyor.

Personel alım ilanlarından biri de başvuruları devam eden erkek Güvenlik Görevlisi alım ilanı. İş Bankası,İstanbul, Ağrı (Doğubayazıt, Patnos), Erzurum, Hakkari, Tavas/Denizli’de bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere erkek güvenlik görevlisi alıyor. Banka, ilana başvuracak adayların; T.C. vatandaşı olmak, 5 Haziran 1989 ve sonrası doğumlu olmak, askerliğini yapmış olmak, silahlı güvenlik sertifikası olmak, en az lise mezunu olmak ile en az 1.75 cm boyunda olmak şartlarını taşımalarını istiyor.

Bankanın talep ettiği bu şartlara durumu uyan adaylar, başvurularını sadece ik.isbank,com.tr adresi üzerinden yapabilecekler. Bunun dışında şubelerden ya da farklı bir adres üzerinden yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacak.

Sınava başvurular 6 Eylül 2017 Çarşamba günü saat 18:00’a
kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru
Formu üzerinden yapılabilecektir.

Başvuru esnasında özellikle e-posta adresi olmak üzere kişisel bilgilerin doğru girilmesi gerekmektedir. Yanlış beyanda bulunduğu tespit edilen adaylar, göreve başlamış dahi olsa gerekli işlemler yapılacak.

​Bankamızın İstanbul’da  bulunan Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere, 14 Eylül 2017 tarihinde Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Sınavı düzenlenecektir.

Başvuru, Yazılı sınav, Mülakat, Belge hazırlama aşamalarının tümünü geçenler Özel Güvenlik Görevlisi olarak görevlendirilecek.

 

İLGİLİ YAZILAR

İŞ Bankası Memur alımı 2017 Türkiye İŞ Bankası Yayımlamış o...
Türkiye İŞ Bankası Personel alımı Türkiye İŞ Bankası Personel alımı ...
Kamu Bankası Lise Mezunu personel alımı KAMU BANKASI LISE MEZUNU PERSONEL A...

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir