Altınbaş Holding Personel alımı

Altınbaş Holding Personel alımı

Altınbaş Holding Personel alımı

Altınbaş Holding Türkiye Geneli Personel alımı gerçekleştiriyor.Ülkemizin en güçlü Holdingleri arasında yer alan toplam 8.6 milyar TL‘lik cirosu ile faaliyetlerine devam eden Altınbaş Holding ihtiyacı olan boş kadrolar için personel alımı yapacaktır.

Kurulduğu günden bu güne kadar yarım asırdan fazla süre geçen Altınbaş Holding; lojistik, Transal Denizcilik ve Galata Denizcilik, Factoring, Akpet Akaryakıt, Opet Petrolcülük, Altınbaş Petrol ile faaliyet gösteriyor. Türkiye’nin en güçlü holdingi olan Altınbaş Holding iş ilanlarına başvuru yaparak sizde bu büyük kurumun çalışanı olabilirsiniz.

Altınbaş Holding İnsan Kaynakları kariyer sayfası üzerinden yayınlanan toplam 14 adet açık pozisyon bulunmaktadır 2017 yılı için internet üzerinden yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapmak için öncelikle holding bünyesinde personel ve eleman alımı yapan şirketleri inceleye bilirsiniz.

Altınbaş Holding personel alımı 2017 yılında aşağıdaki pozisyonlar ile yapılacaktır. İsterseniz şimdi yayında olan ilanları inceleyelim.

Altınbaş Holding İş İlanları

⇒ Bölge Marka Temsilcisi,
⇒ Altınbaş Mücevharat Bölge Müdürü,
⇒ Marka Satış Temsilcisi,
⇒ Destek Elemanları,
⇒ Satış Danışmanları,
⇒ Mağaza Müdürü,
⇒ Mağaza Satış Danışmanı,
⇒ Bayi Satış Danışmanı.

Altınbaş Holding personel alımı iş ilanları 2017 yılında da bu pozisyonlar ile yapılacak olup, yeni yayınlanacak iş ilanları ile devam edecektir. Altınbaş Holding iş ilanlarını yaından takip eden sitemiz yeni pozisyonlar yayınladığı takdirde sizlerle anlık olarak paylaşacaktır. Aşagıdaki link sizi başvuru sayfasına yönlendirecektir.

http://www.kariyer.net/altinbas-holding-is-ilanlari-c3406-p26439/

 

İLGİLİ YAZILAR

Özel Hastanelere Hemşire Alımları 2018 Özel Hastanelere Hemşire Alımları...
Güvenlik Görevlisi alımları 2018 GÜVENLIK GÖREVLISI ALIMLARI 2018 G...
Vestel Personel alımı 2017 Vestel Personel alımı 2017 Sektö...

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir