BOSCH Fabrikası Personel alımı

BOSCH Fabrikası Personel alımı

BOSCH Fabrikası Personel alımı

Türkiye BOSCH Fabrikası Personel alımı gerçekleştiriyor.Dünyanın en büyük beyaz eşya üreticisi olan BOSCH dünyanın bir çok bölgesinde toplam 41 fabrika ile üretime devam ediyor. Siemens ve Bosch grubuna ait üretimleri Bursa ve çerkezköy fabrikalarında yapılıyor.

BHS Grubuna ait en büyük üretim fabrikası Tekirdağ Çerkezköy’de üretime devam etmektedir. Türkiye’de BHS firması üretimini yaptığı markalarla sektörün lideri konumundadır. Çerkezköy ve Bursa fabrikalarında Bosch ve Siemens Ev Aletleri üretimi yapılmaktadır. Yine bu fabrikalarda Gaggenau ve yerel markası Profilo da üretilmektedir.

Bosch Fabrikası Personel alımı

Çerkezköy’de üretime devam eden fabrika BHS Grubuna ait  42 fabrikanın en büyüğü konumundadır. Çerkezköy tesisi 550.000 m2 alana sahip 4 milyon birim kapasiteyle üretim yapmaktadır. BHS Grubu çerkezköydeki fabrikasında beyaz ve mavi yakalı personeller almaya devam etmektedir. Dünyanın bir çok ülkesine üretimini yaptığı ürüleri ihraç eden marka sürekli olarak yeni personellere ihtiyaç duymaktadır.

Eğer kariyer yaşantınıza bu sektörde devam etmek ve uluslararası bir şirkette kendinizi geliştirecek pozisyonlarda çalışmak istiyorsanız, BSH iş fırsatlarını inceleyebilirsiniz. BSH’da personel alımları farklı kariyer sayfaları üzerinden yayınlanıyor. Güncel pozisyonlar için Kariyer.net gibi iş ilanı portallarına giriş yaparak ilan detaylarını inceleyebilir, açık olan pozisyonlra başvuru yapabilirsiniz. Fakat belirtilen güncel iş ilanlarını arasında kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız, Genel Başvuru seçenegi ile başvuru yapabilirsiniz. Çerkezköy BSH fabkikası işçi alımı için bizzat fabrikadaki İnsan Kaynaklarına da başvuru yapabilirsiniz.

http://hr-link.net/Customized/HomePage/bsh/index.asp

İLGİLİ YAZILAR

Özel Hastanelere Hemşire Alımları 2018 Özel Hastanelere Hemşire Alımları...
Vestel Personel alımı 2017 Vestel Personel alımı 2017 Sektö...
Altınbaş Holding Personel alımı Altınbaş Holding Personel alımı ...

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir