Rize Çamlıhemşin SYDV Personel Alımı

Rize Çamlıhemşin SYDV Personel Alım

Rize Çamlıhemşin SYDV Personel Alımı

Rize Valiliği Çamlıhemşin bölgesine personel alımı gerçekleştirmektedir.Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına Büro görevlisi alımı yapılacaktır.Başvuru yapmak için başvuru şartlarını izleyip yetkili Kuruma başvurunuzu yapabilirsiniz.

Genel Şartlar 

Büro Görevlisi için başvuracak adaylar üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Ekonometri v.b.) ve Siyasal Bilgiler Fakültesi bölümlerinin birinden mezun olmak.
– Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
– Bölüm şartı aranmaktadır: Büro Görevlisi için başvuracak adaylar üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Ekonometri v.b.) ve Siyasal Bilgiler Fakültesi bölümlerinin birinden mezun olmak. Personel alım ilanı tarihinden önce son 6 (altı) aydır Vakfın bulunduğu ilçe sınırları içerisinde ikamet edilmesi gerekmektedir. Diğer Özel Şartlar: Mülakata, Özel Şartlara ilişkin kanıtlayıcı belgeleri elden teslim eden adaylar arasından KPSSP3 puan türüne göre en yüksek puanı alan adaydan başlayarak kadro sayısının 3 (üç) katı kadar aday çağrılacaktır.

1. T.C. Kimlik numarası yazılı bulunan nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi (Aslı görevli memura ibraz edilecektir.),

2. 4 adet fotoğraf (Son 6 ay içinde çekilmiş)

3. 2016 veya 2017 Yıllarına ait KPSS P3 Sonuç Belgesi Çıktısı,

4. Adli Sicil Belgesi,

5.Diploma veya mezuniyet belgesinin fotokopisi (Aslı görevli memura ibraz edilecektir.)

6. Adresi gösterir Vukuatlı Aile Tablosu,

7. Bilgisayar sertifikası ( sahip olanlar için ) fotokopisi (Aslı görevli memura ibraz edilecektir.),

8.Adayın fotoğraflı özgeçmişi (Özgeçmiş mektubunda doğum yeri, doğum tarihi, aile bilgileri, ebeveyn durumu, eğitim durumu, iş deneyimleri, özel meziyet ve nitelikleri, bu işe neden başvurduğu, geleceğe dönük hedef ve amaçları, hobileri gibi konulardan bahsedilecektir.)

9. İlan tarihinden sonra alınmış, çalışmasına engel bir durumu olmadığını belirten sağlık raporu.

Personel alımına ilişkin tüm duyuru ve bilgiler ÇAMLIHEMŞİN KAYMAKAMLIĞI resmi internet adresi olan www.camlihemsin.gov.tr’den ve ÇAMLIHEMŞİN KAYMAKAMLIĞI ilan panosundan duyurulacaktır.

Rize Çamlıhemşin SYDV Personel Alımı

Rize Çamlıhemşin SYDV Personel Alımı

İLGİLİ YAZILAR

Artvin Valiliği SYDV Personel alımı 2017 Artvin Valiliği SYDV Personel alı...
Erzurum Horasan SYDV Personel Alımı Erzurum Horasan SYDV Personel Alı...
Osmaniye SYDV Personel alımı Osmaniye SYDV Personel alımı Osm...

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir