Vestel Personel alımı 2017

Vestel Personel alımı 2017

Vestel Personel alımı 2017

Sektörünün öncü elektronik ve beyaz eşya üreticisi olan Vestel, 2017 yılı içinde bünyesine dahil etmek üzere takım arkadaşları arıyor. Sizlerde her geçen gün büyümeye devam eden Vestel şirketinde çalışmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız hemen vermiş olduğumuz Vestel insan kaynakları sayfasına giderek gerekli bilgilere ulaşabilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Vestel insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Vestel personel alımı yapıyor. Vestel iş başvurusuyaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Vestel iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Vestel eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin en büyük teknoloji markalarından birisi olan Vestel 1984 yıllarında kurulmuştur. Kurulduktan bir süre sonra Zorlu Holding bünyesinde faaliyetlerine devam eden Vestel gücüne güç katıp her geçen gün büyümeye devam etmiştir. Türkiye’de kendi sektörünün en önemli firmalarından birisi olan Vestel personel alımı yapmaya devam ediyor. Sadece ülkemizde değil yurt dışında da faaliyetlerini başarıyla sürdüren Vestel çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlamasıyla da ciddi bir istihdam ortamı yaratmaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmayı düşünüyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Vestel İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Vestel’i Vestel yapan, her şeyden çok özveriyle çalışan yüksek nitelikli profesyonel kadrosudur. Amacımız, büyük başarıların altına Vestel ailesi olarak hep birlikte imzamızı atmak ve şirketimizle birlikte yükselmektir.

Vestel’de herkes kendi işinin lideridir; esnek organizasyon yapımız her çalışanın kendi işiyle ilgili konularda sorumluluk almasına ve inisiyatif kullanmasına olanak tanır.

Vestel Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin farklı birçok bölgesinde alımlarına devam eden Vestel personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Vestel’in aradığı personel pozisyonları genel olarak aşağıdaki listede yer almaktadır. Bugünlerde 80’e yakın açık pozisyonu bulunan firmaya sizler de iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Vestel iş başvurusu için –>>


http://www.kariyer.net/vestel-a-s-is-ilanlari-c1115-p1249/

İLGİLİ YAZILAR

Özel Hastanelere Hemşire Alımları 2018 Özel Hastanelere Hemşire Alımları...
Altınbaş Holding Personel alımı Altınbaş Holding Personel alımı ...
BOSCH Fabrikası Personel alımı BOSCH Fabrikası Personel alımı T...

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir