Yücekapı Belediyesi İşçi Alımı

Yücekapı Belediyesi İşçi Alımı

Yücekapı Belediyesi İşçi Alımı

YüceKapı Belediyesine Traktor Bakım Onarımcısı alımı yapılacaktır.Toplamda 3 adet Açık iş Pozisyonu bulunmaktadır.İlgilenler için aşağıdaki şartları yerine getirmelidir.Kamuoyuna Saygıyla Duyurulurur.

Başvurular Ağrı Çalışme ve İş Kurumu Müdürlüğüne alınacaktır.Son Başvuru Tarihi 07 Ağustos 2017.

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

1- Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gn ierisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Mdrlğmzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden başvuru yapabilirler.

2- Gereğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

3 – Kuraya tabi talepde kuranın hangi gn, saat ve adreste ekileceği belirtilmiştir.

4 – Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrbe, ncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya szl sınavdan nce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden ıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

5 – Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (nceliklilerden) mracaat eden adaylar ierisinden ncelik belge tarihlerine gre talep sayısının katını gemeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında ncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını aıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

6 – Son mracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gn başvurular kabul edilecektir.

7 – Mracaat tarihleri akışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgc talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe mracaatı kabul edilecektir.

8 – İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya szl sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

9- Kuraya tabi olan işgc taleplerine şartları uyan ve mracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura ekimi iin işverene gnderilir.

10- Kuraya tabi taleplere başvuran nceliklilerin tamamı kura ekilmek zere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin aıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.

11- Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları srekli veya geici işgc talebine işverence davet edildikleri hlde mcbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda srekli işi statsnde işe yerleşenlerin ncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

NOT:Talebi veren Kurum, Milli Eğitim onaylı Traktr Bakım ve Onarım sertifikası istemektedir,yazılı yada sz sınav ncesi belgeyi ibraz edemeyenlerin başvuruları geersiz sayılacaktır.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Traktör Bakım Onarımcısı

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
YÜCEKAPI BELEDİYE BAŞKANLIĞI 07.08.2017 10:00 – 11:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : KESKİN SOK. Ş.ENGİN MAH. 1/ ELEŞKİRT/AĞRI
ELEŞKİRT
AĞRI / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı M.SALİH ARSLAN
Ünvanı BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ
Telefon No 0472 7176436
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 3
Çalışma Şekli Daimi / Tam Süreli