Çaykur Personel alımları 2017

CAYKUR PERSONEL ALIMI

Çaykur Personel alımları 2017

 

RİZE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

ÇAY İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 14 Ağustos 2017
Yayınlanma Tarihi : 04 Ağustos 2017

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE

  • Çay İşletmeleri Genel Mdrlğ (ÇAYKUR) tarafından, Rize ili ve ilelerinde ikamet eden, geici-mevsimlik işi statsnde alıştırılmak zere, en az ilkokul mezunu, Beden İşisi (Genel) mesleğinde eski hkml 21 kişilik işi alımı yapılacaktır.

-Bu talebe sadece eski hkml veya terrle mcadelede yaralanan (TMY) statsnde kayıtlı iş arayanlar başvurabilirler.

  • Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gn ierisinde Çalışma ve İş Kurumu İl Mdrlkleri ile Çalışma ve İş Kurumu Hizmet Merkezlerine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden ilgili talebe başvuru yaparak mracaatta bulunabilirler.

  • Mracaat tarihleri akışan, ÇAYKUR un birden fazla işgc talebine durumu uyan iş arayanların, tercihleri doğrultusunda sadece bir talebe mracaatları kabul edilecektir.

  • Son mracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gn başvurular kabul edilecektir.

  • Bu talebe yapılacak başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır. Ancak, işgc talebi ilan edildikten sonra diğer illerden ikametini Rize ili veya ilelerine taşıyan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir.

  • Bu talep sonucunda işe alınacak işiler doğrudan noter kurasıyla belirlenecektir. Öncelikliler de dahil olmak zere talep şartlarına uygun tm başvuru sahipleri arasından aık iş sayısı kadar asıl ve ihtiya duyulacak sayıda yedek personel ÇAYKUR tarafından doğrudan kurayla belirleneceğinden 06.09.2017 Çarşamba gn saat 13:30 da Rize Yenişehir Kapalı Spor salonunda Noter huzurunda kura ekilişi yapılacaktır.

  • Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar eğitim vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını ÇAYKURa ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar asıl listeden ıkarılacaktır. Asıl listeden ıkarılan adayların yerine aynı sayıda ve sıra gzetilerek yedek listede yer alan adaylar dahil edilecektir.

  • Gereğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurularının geersiz hale getirilmesi ve işe alım işlemlerinin iptal edilmesinde, Kurumun ve ÇAYKURun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. – Talep, Rize Çalışma ve İş Kurumu İl Mdrlğ tarafından yayımlamış olup, (Tlf: 0 (464) 213 04 10/ 214 04 36/ 213 04 50/ 213 04 53 Faks: 0 (464) 213 04 09, e-posta: rize@iskur.gov.tr) detaylı bilgi alınabilir.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)

Kura Bilgileri

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
RİZE YENİŞEHİR KAPALI SPOR SALONU 06.09.2017 13:00 – 14:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : CUMHURİYET ÇAY FABRİKASI RİZE
53800 RİZE MERKEZ
RİZE / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ARDEŞEN, ÇAMLIHEMŞİN, ÇAYELİ, FINDIKLI, İKİZDERE, KALKANDERE, PAZAR/RİZE, RİZE MERKEZ, GÜNEYSU, DEREPAZARI, HEMŞİN, İYİDERE

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 21
Çalışma Şekli Geçici / Tam Süreli

İLGİLİ YAZILAR

Emniyet Genel Müdürlüğü İşçi Alım İlanı... Emniyet Genel Müdürlüğü İşçi Alım...
Karayolları Genel Müdürlüğü Personel alımı... Karayolları Genel Müdürlüğü Perso...
TCDD İşçi Alımı | KPSS Şartsız TCDD KPSS Şartsız İşçi Alımı OST...