İnönü Üniversitesi Geçici İşçi Alımı

İnönü Üniversitesi İşçi alımı

İnönü Üniversitesi İşçi alımı

MALATYA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 21 Ağustos 2017
Yayınlanma Tarihi : 10 Ağustos 2017

Genel Şartlar ve Notlar

İNTERNETTE BAŞVURACAKLARIN DİKKATİNE; TALEP 3 AYLIK GEÇİCİDİR. GENEL ŞARTLARI: 1- DAHA ÖNCE MATBAA OFSET BASKI İŞLRİNDE EN AZ 1 YIL ÇALIŞTIĞINA DAİR SERTİFİKA SAHİBİ OLMAK.

2- ENAZ B SÜRÜCÜ BELGE SAHİBİ OLMAK.BELGESİ OLMAYANLARIN BAŞVURULARI DEĞERLENDİLMEYE ALINMAYACAKTIR.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gn ierisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Mdrlğmzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden başvuru yapabilirler.

– Gereğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrbe, ncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya szl sınavdan nce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden ıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

– Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (nceliklilerden) mracaat eden adaylar ierisinden ncelik belge tarihlerine gre talep sayısının katını gemeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını aıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

– Son mracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gn başvurular kabul edilecektir.

– Mracaat tarihleri akışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgc talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe mracaatı kabul edilecektir. nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

– İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya szl sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

– Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları srekli veya geici işgc talebine işverence davet edildikleri hlde mcbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda srekli işi statsnde işe yerleşenlerin ncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Matbaa İşçisi 1

Kura Bilgileri

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ KAMPÜSÜ 25.08.2017 13:00 – 14:00

Aranan Nitelikler

Nitelik Başlığı Nitelik Aciklamasi
MEB Onaylı Sertifika Web Tabanlı İçerik Yönetimi Sertifikası

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : ELAZIĞ YOLU 10 KM KAMPÜS / 3773258
MALATYA MERKEZ
MALATYA / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :YEŞİLYURT/MALATYA, BATTALGAZİ

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Geçici / Tam Süreli