Konya Kulu SYDV Personel alımı

follow url Konya Kulu SYDV Personel alımı

Konya Kulu SYDV Personel alımı

click Konya Valiliği Kulu Belediyesine İşçi alımı gerçekleştirmektedir.Bir adet Sosyal Yardım ve inceleme görevlisi alımı yapılacaktır.

follow site enter site GENEL ŞARTLAR

opinioni opzioni binarie sole 24 ore Windows ve Office Programları
– İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Bölümleri
– B sınıfı ehliyet
– Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
– Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fonu Kurulu kararı ile yürürlüğe konulan Vakıflarda çalışacak personelin niteliklerini belirleyen Norm Kadro Standartları, Nitelikleri, Özlük Hakları ve Çalışma Şartlarına İlişkin Esaslar ve 4857 sayılı İş Kanunu Kapsamında vakfımızda boş bulunan Sosyal Yardım İnceleme Görevlisi Kadrosuna ihtiyaca binaen 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi personel istihdam edilecektir.

go Genel Şartlarla birlikte Alınacak personelin Bayan olması, 4 yıllık İktisadi İdari Bilimler Fakülteleri bölümlerinden mezun olması iyi düzeyde Word ,Excel PowerPoint vb Microsoft Office programlarını kullanabiliyor olması Son bir(1) yıl Kulu ilçesinde ikamet etmesi, B sınıfı ehliyetinin olması, Proje Sertifikasının olması, iş güvenliği ve işçi sağlığı sertifikasının olması, işaret dili sertifikasının olması, 18 yaşını bitirmiş ve 35 yaşını doldurmamış olması, 2016 veya 2017 yıllarına ait KPSSP3 Puan türünden en az 60 puan almış olması, adli sicil kaydının olmaması, sosyal iletişim becerisine sahip olması, görevini yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmaması şartları aranmaktadır. Başvuru başlangıç tarihi 31.07.2017 bitiş tarihi 14.08.2017 olarak belirlenmiştir.

http://www.hamburg-zeigt-kunst.de/?biudet=bin%C3%A4re-optionen-95&c3e=0b En son evrak teslim tarihi 21.08.2017 mesai saati bitimine kadardır. Mülakat 11.09.2017 tarihinde saat 15:00 ‘da Kulu Hükümet Konağı Kaymakamlık Makam odasında yapılacaktır.

source  

İLGİLİ YAZILAR

Konya Kadınhanı SYDV Personel alımı Konya Kadınhanı SYDV Personel alı...
Konya Cihanbeyli SYDV Personel alımı 2017 Konya Cihanbeyli Personel alımı yap...