Manisa Şehzadeler SYDV Personel Alımı

Manisa Şehzadeler SYDV Personel Alımı

Manisa Şehzadeler SYDV Personel Alımı

Manisa Valiliği Şehzadeler Belediyesine Personel alımı gerçekleştiriyor.Görevlendirilmek üzere 1 adet Sosyal Yardım ve inceleme görevlisi alımı yapılacaktır.Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına Belirsiz Süreli olarak Personel alımı yapıalcak.

Genel Şartlar

Bilgisayar (Öğrenim gördüğü Üniversitede Bilgisayar dersi gördüğünü ve başarılı bir şekilde bitirdiğini belgeleyen Transkript veya Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar işletmeni sertifikası sahibi olmak)
– 4 Yıllık Üniversitelerin Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünden mezun olmak
– ingilizce
– Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

1) 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim ve Sosyal Hizmet Bölümlerinden mezun olmak,

2) ÖSYM tarafından 2016 veya 2017 tarihinde yapılan “Kamu Personel Seçme Sınavında” KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak.

3) İlan tarihi dikkate alınarak en az 1 yıl süreyle Şehzadeler İlçesinde ikamet ediyor olmak, (Bu durum, İlçe Nüfus Müdürlüğünden alınacak belge ile belgelendirecektir.)

4)Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak,

5) Sosyal İletişim Becerisine sahip olmak,

6) Kurumdaki ihtiyaç sebebi ile bayan personel alınacaktır.

7) Bilgisayar kullanabiliyor olmak. Bilgisayar (Öğrenim gördüğü Üniversitede Bilgisayar dersi gördüğünü ve başarılı bir şekilde bitirdiğini belgeleyen Transkript, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar işletmeni sertifikası sahibi olmak), Yabancı Dil (İngilizce) seviye belirleme, Sosyal İletişim Becerisine sahip olmak ve Vakfın aradığı iş deneyimine sahip olanlar, mülakat sınavında ölçülecektir.

8) İş tanımlarında belirtilen görevlerini aksatacak herhangi bir engeli bulunmamak,

9) Sabıkasının olmadığına dair sabıka kaydı

10) Mülakat Komisyonu, mülakata çağrılan adaylardan işin gereklerine haiz nitelikleri taşıdığına kanaat getirdiği adayları seçmekte/ işin gereklerine haiz nitelikleri taşımadığına kanaat getirdiği adayları seçmemekte serbesttir.

11) Mülakat sonucunda işe girmeye hak kazanan personelin Güvenlik Soruşturması yapılacaktır. Olumsuz bir durumla karşılaşılması halinde Mütevelli Heyeti tarafından işe alımı iptal edilecektir.

NOT : BÖLÜM ŞARTI DİKKATE ALINMAYACAKTIR, (4 YILLIK EĞİTİM VEREN ÜNİVERSİTELERİN SOSYOLOJİ, PSİKOLOJİ, PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK, HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM, İLETİŞİM VE SOSYAL HİZMET BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLMAK OLARAK DÜZELTİLMİŞTİR.)