KÜNYE

PERSONEL ALIMI NET

İMTİYAZ SAHİBİ /Grantee

Ad Soyad: Durmush YAKUB
İrtibat Şirket Telefon : 00359883510044
E-MAİL: personelalimi@hotmail.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief

Ad Soyad: Durmush Aptula YAKUB
iletişim: 00359883510044
E-MAİL : personelalimi@hotmail.com
Adres: Kardzhali , ul.Kapitan Georgi Georgiev
Telefon: 00359883510044
Hafta İçi 08:00 – 18:00)

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Hasibe Mustafa
hasibe.mustafa@personel-alimi.net

İLETİŞİM E-MAİL / CONTACT E-MAIL

personelalimi@hotmail.com
GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ / Night Shift Editor
OSMAN BARIS
osman.baris@personel-alimi.net
Tasarım ve Yazılım – WordPress 4.7 ile (Braxton)
http://www.godaddy.com/

Yer Sağlayıcı

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Personel-alimi.net harici linklerin sorumluluğunu almaz.

YAYIN İLKELERİ

Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları sakıdır. Personel-alimi.net Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR veSanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Personel-alimi.net, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

Personel-alimi.net adlı İş haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, personelalimi@hotmail.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz tarafımızdan incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

İş bu site içerisinde yer alan her türlü görsel ve işitsel öğe kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Bilgilendirme: İş bu internet sitesi genel amacı itibari ile iş arayanlar ve iş verenler için hizmete açık bir birim olmasından ötürü, bu iki gruba müdahil kişilerin yaptıkları işlemler ücrete tabi değildir. Personel-alimi.net adresi olarak, iki gruptan da, ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerden ücret talep etmemekteyiz. İş bu web sitesinde, ilanlar ikincil kişisel tarafından verilmekte olunup, ilanın doğrulu veyahut geçerliliği sitemiz organlarınca taahhüt vermez. İlanın yükümlülüğü, verene aittir. İş bu site, ilan veren ile doğrudan bir bağ sahibi olmamakla beraber, ilanlar üzerinde yegâne denetleyici değildir, her ilan veren kendi ilanından sorumlu tutulur.

İş bu web sitesi, ilan veren kurum ya da kuruluşlar ile bağlantı içermemekte, sadece onların ilanlarını yayınlayabilecekleri bir ara yüz sağlayıcısı olarak, ücret talep etmeden hizmet vermektedir.

Personel-alimi.net adresinde yer alan her türlü iş ilanı, medyada bulunan işitsel ve görsel haber öğelerinin derlenmesi ile yayına verilir. Her ne amaç için olursa olsun, şahsi güvenlikleri adına, Personel-alimi.net web sitesini kullanan şahıslar yorum bölümlerinde, her türlü şahsi bilgilerini vermekten kaçınmalıdır.

*İş bu internet sitesi ve onun alt kategorilerinde bulunan tüm sayfalarda bulunan kullanıcıların kendi fikirlerini içeren yorumlar, doğrudan yorum yapan kişiyi ilgilendirmekte olup, Personel-alimi.net sitesi bu yorumlar üzerinde hiçbir sorumluluğu kabul etmez.